Vyberte si z ponúkaných služieb

Po zvolení služby sa vás opýtame na pár otázok. Ich zodpovedanie vám nezaberie viac ako pár minút.
Ak máte záujem o viacero služieb, prosíme vyberte si ich postupne.

01
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci (BOZP)

Zabezpečte si bezpečné a zdravé pracovné prostredie pre vašich zamestnancov s našimi službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

02
Odpadové hospodárstvo

Zachovajte čistotu planéty a zlepšite ekologickú stopu vašej firmy s našimi špičkovými službami v oblasti odpadového hospodárstva.

03
Ochrana pred požiarmi

Nečakajte, až bude neskoro. Investujte do bezpečnosti svojej firmy a ochrany životov s našimi službami ochrany pred požiarmi.

04
Transferové oceňovanie

S naším tímom skúsených odborníkov vám zabezpečíme profesionálnu analýzu a dokumentáciu vašich transferových cien.

05
STN EN ISO normy

Otvorte dvere do sveta medzinárodného obchodu a zvýšte konkurencieschopnosť vašej firmy s našimi službami v oblasti STN EN ISO noriem.

06
AML

Nechajte nás chrániť vašu reputáciu a finančné zdravie vašej spoločnosti s komplexným prístupom k AML.

07
Základná dokumentácia zamestnávateľa

Vypracovali sme pre vás aktuálne vzory rôznych dokumentov, ktoré potrebujete pri výkone podnikania ako zamestnávateľ.

08
Ochrana osobných údajov + GDPR

Naša služba v oblasti GDPR je komplexným riešením pre organizácie a podnikateľov, ktorí spracúvajú osobné údaje a sú povinní dodržiavať pravidlá stanovené Všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov.

09
Ďalšie služby

Protispoločenská činnosť, Prvá pomoc s praktickým nácvikom na pracovisku, Všeobecné obchodné podmienky, Registratúrny plán a poriadok, Energetická efektívnosť

10
Kybernetická bezpečnosť

V dnešnej digitálnej dobe je kybernetická bezpečnosť nevyhnutná pre ochranu vašich citlivých údajov a udržanie dôvery vašich klientov.

11
Informačná bezpečnosť

Zabezpečte si svoje podnikové tajomstvá, osobné údaje zákazníkov a dôležité firemné dáta s našimi službami informačnej bezpečnosti.

12
Pracovná zdravotná služba

Zdravie a bezpečnosť vašich zamestnancov sú základom prosperujúcej firmy. Naša pracovná zdravotná služba poskytuje kompletnú starostlivosť a podporu, aby vaši zamestnanci zostali zdraví, šťastní a produktívni.